Verseny eredmények 2019/2020.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján

Dedinszky Tamara 4. B osztályos tanuló
III. helyezést ért el.
Felkészítette: Trzaskó Adrienn

Kiss Sára 3. osztályos tanuló
VII. helyezést ért el.
Felkészítette: Háromszéki Katinka

A Fővárosi Matematika Verseny kerületi fordulóján


Csikász Flóra 6. osztályos tanuló
I. helyezést,
Lukács Barnabás 8. osztályos tanuló
V. helyezést, 
Gyarmati Fanni 6. osztályos tanuló
VIII. helyezést,
Sóki Milán és
Szakáll Botond 5. osztályos tanulók
XII. helyezést értek el.
Felkészítő tanár: Sipos Ágnes


A Fővárosi Versillusztrációs Rajzpályázaton

Murányi Eszter 2. osztályos és
Donogány Zsófia 6. osztályos tanulóink
II. helyezést,
Trepák Szabolcs 2. osztályos tanulónk
III. helyezést értek el,
Czifrák Mátyás 2. osztályos tanulónk rajzát
a zsűri kiállításra érdemesnek találta.
Felkészítő tanárok: Garai Anna rajztanár és Farkas Judit of.

A Magyar Természettudományi Múzeum által kiírt, "Az év emlőse a hiúz" c. országos rajzpályázaton

Bogdán Johanna 4. A osztályos tanuló
Különdíjat kapott.
Felkészítette: Garai Anna rajztanár

Az Alsó Tagozatosok Kerületi Rajzversenyén

Molnár Csaba 4. B osztályos tanuló
I. helyezést ért el.
Felkészítette: Garai Anna rajztanár és Trzaskó Adrienn of.


A Felső Tagozatosok Kerületi Rajzversenyén

Gyenge-Somfalvi Lili 7. osztályos tanuló
III. helyezést,
Farkas FAnni 6. osztályos tanuló
VII. helyezést,
Bánki Lujza 5. osztályos tanuló
X. helyezést,
Siristye Szofi 5. osztályos tanuló
XIV. helyezést ért el
Bogdán Dorina 6. osztályos tanuló
Különdíjat kapott.
Felkészítő tanár: Garai Anna

 

A Bolyai Természettudományi Csapatverseny Körzeti fordulóján

VI. helyezést ért el a 3. osztály csapata
Gyarmati Mira
Kiss Sára
Kulhanek Mara
Molnár Nikolett
Felkészítő tanáruk: Háromszéki Katinka

XII. helyezést ért el a 8. osztály csapata
Csáki Dominika
Sipos Léna
Felkészítő tanáruk: Jármay Balázs


A Bolyai Matematika Csapatverseny Körzeti fordulóján

II. helyezést ért el a 4. b osztály csapata:
Dedinszky Tamara
Dinnyés Petra
Makkos Adél
Varga Villő
Felkészítő tanáruk: Trzaskó Adrienn

IX. helyezést ért el a 3 osztály csapata:
Donogány Gergely
Kiss Sára
Lukács Bálint
Maschl Bertalan
Felkészítő tanáruk: Háromszéki Katinka

 

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fodulóján

VI. helyezést ért el az 5. osztály csapata:
Bors Emma
Németh Flóra
Sóki Milán
Felkészítő tanáruk: Serman Katalin és Trzaskó Adrienn

IX. helyezést ért el a 6. osztály csapata:
Bogdán Dorina
Csikász Flóra

Gyarmati Fanni
Kolozsvári Anna
Felkészítő tanáruk: Biró János

XIII. helyezést ért el a 8. osztály csapata:
Csáki Dominika
Sipos Léna
Felkészítő tanáruk: Biró János

Verseny eredmények 2018/2019.

Verseny eredmények 2017/2018.

Bővebben: Verseny eredmények 2017/2018.

Verseny eredmények 2016/2017

Bővebben: Verseny eredmények 2016/2017

Verseny eredmények 2015/2016.

Bővebben: Verseny eredmények 2015/2016.

Iskolánk elérhetőségei

Cím: 1119 Budapest, XI. kerület
Rátz László utca 4.

Telefon: 06 1 204 0847 (8-16 óráig)

Impresszum

Levélküldés

Térkép elérhetőségünkről