Verseny eredmények 2017/2018.

A kerületi matematika versenyen

Maschl Rita 5. osztályos tanuló
I. helyezést ért el.

Felkészítőtanára: Sipos Ágnes

Csikász Flóra 4. osztályos tanuló
az alsó tagozatosok versenyében

VI. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Farkas Judit

 

A kerületi történelem tanulmányi versenyen

Vida Balázs 6. osztályos tanuló
VI. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Biró János

 

A Kerületi Rajz – Vizuális Kultúra Verseny eredményei:
 5-6. oszt. kategóriában:

II. helyezést ért el: Gyenge-Somfalvi Lili 5. osztály

III. helyezést ért el: Kulhanek Jana 5. osztály

IV. helyezést ért el: Marton Mira 5. osztály

7-8. oszt. kategóriában:

VIII. helyezést ért el: Jónás Gergely 8. osztály

Felkészítő tanár: Garai Anna rajztanár

 

A Fővárosi Versillusztrációs Rajzpályázaton, a beérkezett 655 alkotásból,
a szakmai zsűri kiállításra érdemesnek találta az alábbi tanulóink rajzát:

Bogdán Dorina 4. osztály

Marton Mira 5. osztály

Maschl Rita 5. osztály

Nguyen Hoang Yen My 5. osztály

Horváth Zsombor 6. osztály

Felkészítő tanár: Garai Anna rajztanár

Kerületi Föld Napja Rajzpályázat eredményei:
5-6. oszt. kategóriában:

III. helyezést ért el: Kulhanek Jana 5. osztály

7-8. oszt. kategóriában:

Különdíjat kapott: Fehér Anna 7. osztály

Felkészítő tanár: Garai Anna rajztanár

 

A Zrínyi Ilona Matematika verseny körzeti forduló egyéni küzdelmében

II. helyezett: Maschl Rita 5. osztály
Felkészítő tanára: Sipos Ágnes

XII. helyezett: Sóki Milán 3. osztály
Felkészítő tanára: Trzaskó Adrienn

A Bolyai Anyanyelvi csapatverseny körzeti fodulóján

VII. helyezést ért el az 5. osztály csapata:

Bánki Hanna
Maciuszewicz Chiara
Maschl Rita
Nguyen Hoang Yen My

Felkészítő tanáruk Serman Katalin

XIV. helyezést ért el a 3. osztályosok csapata:

Nyisztor Dávid
Sóki Milán
Szabó Gergely
Szakáll Botond

Felkészítő tanáruk Trzaskó Adrienn

XVII. helyezést ért el a 4. osztályosok csapata:

Bánsági Manna
Bogdán Dorina
Csikász Flóra
Kolozsvári Anna

Felkészítő tanáruk: Farkas Judit

XVIII. helyezést ért el a 6. osztályosok csapata:

Csáki Dominika
Bodor Hédi
Harangi Ábel
Sipos Léna

Felkészítő tanáruk: Biró János

A Bolyai Matematika csapatverseny körzeti fordulóján

XVI. helyezést ért el az 5. osztályosok csapata:

Maschl Rita
Szakáll Olivér
Maciuszewicz Chiara
Jutasi Marcell

Felkészítő tanáruk: Sipos Ágnes

 

Verseny eredmények 2016/2017

A kerületi Föld Napja rajzpályázaton
1-2. osztályosok kategóriájában Különdíjat kapott
Kotulyák Otília és Szabó Emil 1. a osztályos tanulók
Felkészítő tanáruk: Porteleki Sára

az 5-6. osztályosok kategóriájában
II. helyezett lett Lukács Barnabás 5. osztályos
III. helyezett lett Kéménczy Márk 5. osztályos
Különdíjat kaptak
Csáki Dominika és Harangi Ábel szintén 5. osztályos tanulóink,

a 7-8. osztályosok kategóriájában Különdíjat kapott
Szugyiczki Csenge 7. osztályos tanuló
Felkészítő tanáruk: Garai Anna

A Kerületi Természetismereti Csapatversenyben
6. osztályosok csapata:
Bodor Árpád
Darwich Nasim
Kalanovics Marcell és
Soroncz-Szabó Lőrinc
IV. helyezést értek el.
Felkészítő tanáruk: Jármay Balázs

A Zrínyi Ilona matematika verseny Budapesti fordulóján
Maschl Rita 4. osztályos diákunk
4. helyen végzett - az 1-4. helyen holtversenyben!
így résztvevője az országos döntőnek
Szakáll Olivér 4. osztályos diákunk
országos átlagban magas pontszámmal
XV. helyen végzett.
Felkészítő tanáruk: Háromszéki Katinka

A Kerületi Vizuális Kultúra- Rajzversenyen tanulóink az alábbi eredményeket érték el:

5-6. osztályos korcsoportban:
I.helyezett: Morvay Anna 5. osztály
IV. helyezett: Sárai-Szabó Kata 5. osztály
IV. helyezett: Romhányi Gréta 6. osztály
V. helyezett:  Soroncz-Szabó Lőrinc 6. osztály

Fenti tanulók továbbjutottak a Fővárosi Komplex Rajzverseny elődöntőjébe.

7-8. osztályos korcsoportban:
IX. helyezett: Grim Adél 8. osztály
XI. helyezett: Weisz Vivien 8. osztály

Felkészítő tanár: Garai Anna

A XV. Magyar Festészet Napja alkalmából megrendezésre került művészeti iskolások
országos rajzpályázatán

Sárai-Szabó Kata 5. osztályos tanulónk
különdíjban részesült,
Soroncz-Szabó Lőrinc 6. osztályos tanulónk
alkotását a zsűri kiállításra érdemesnek találta.
Felkészítő tanáruk: Garai Anna

 Nagyon eredményesen szerepeltek diákjaink a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
budapesti körzeti fordulóján.
A legjobb helyen végzett csapatok: 

A 4. osztályosok csapata:
Bánki Hanna
Maciuszewicz Chiara
Maschl Rita
Jutasi Marcell
III. helyezést értek el.
Felkészítő tanáruk: Marton Gabriella

A 3. osztályosok csapata:
Bogdán Dorina
Bánsági Manna
Csikász Flóra
Kolozsvári Anna
IX. helyezést értek el.
Felkészítő tanáruk: Farkas Judit

Az 5. osztályosok csapata
Bodor Hédi
Csáki Dominika
Sipos Léna
X. helyezést értek el.
Felkészítő tanáruk: Biró János

A 8. osztályosok csapata:
Grim Adél
Kerényi Lili
Váradi Dorottya
Weisz Vivien
XI. helyezést értek el.
Felkészítő tanáruk: Serman Katalin

 

 Nagyon eredményesen szerepeltek diákjaink a Bolyai Matematika Csapatverseny
budapesti körzeti fordulóján.
A legjobb helyen végzett csapatok:

A 6. osztályosok csapata:
Bodor Árpád
Juharos Dorka
Kalanovics Marcell
Soroncz-Szabó Lőrinc
II. helyezést értek el.
Felkészítő tanáruk: Sipos Ágnes

A 4. osztályosok (egyik) csapata:
Jutasi Marcell
Maschl Rita
M. Keán
Szakáll Olivér
III. helyezést értek el.
Felkészítő tanáruk: Háromszéki Katinka

Az 5. osztályosok csapata:
Bodor Hédi
Csáki Dominika
Sipos Léna
X. helyezést rtek el.
Felkészítő tanáruk: Sipos Ágnes

A 7. osztályosok (egyik) csapata:
Flachner Zoé
Kovács Karolina
Nagy Bianka
Szugyiczki Csenge
XV. helyezést értek el.
Felkészítő tanáruk: Sipos Ágnes

 

 

 

 

 

 

Verseny eredmények 2015/2016.

Bővebben: Verseny eredmények 2015/2016.

Verseny eredmények 2014/2015

Bővebben: Verseny eredmények 2014/2015

Verseny eredmények 2013/2014

Bővebben: Verseny eredmények 2013/2014

Verseny eredmények 2012/2013.

 

Bővebben: Verseny eredmények 2012/2013.

Verseny eredmények 2011/2012

Bővebben: Verseny eredmények 2011/2012

Verseny eredmények 2010/2011

 

Bővebben: Verseny eredmények 2010/2011

Verseny eredmények 2009/2010

 

Bővebben: Verseny eredmények 2009/2010

Iskolánk elérhetőségei

Cím: 1119 Budapest, XI. kerület
Rátz László utca 4.

Telefon: 06 1 204 0847 (8-16 óráig)

Impresszum

Levélküldés

Térkép elérhetőségünkről