Verseny eredmények 2021/2022

Gratulálunk mindenkinek az elért eredményekhez! 

A Föld Napja alkalmából rendezett kerületi Rajzpályázaton

I. díjat nyertek: 
Tonk Abigél 2.A osztály
Molnár Csaba 6. osztály
Farkas Fanni 8. osztály
Horváth- Lovonyák Bálint 8. osztály
 
II. díjat nyertek: 
Murányi Eszter 4.osztály
Trepák Szabolcs 4. osztály
Rácz- Varga Patrícia 6.osztály
Balla Blanka 7.osztály
Gyarmati Fanni 8. osztály
III. díjat nyertek: 
Németh Natasa 3.osztály
Farkas Domonkos 4.osztály
Bogdán Johanna 6.osztály
Németh Flóra 7.osztály
Különdíjat kaptak: 
Pető Lora 3.osztály
Czifrák Mátyás 4.osztály 
Szekrényes Sára 4. osztály
Csikász Lilla 5.osztály
Kiss Godiva 5.osztály
Fehér Janka 6. osztály
Makkos Adél 6. osztály
Szendrey- Sipos Artúr 6. osztály

Felkészítő tanáruk: Garai Anna

A Kerületi Komplex Anyanyelvi versenyen

3. évfolyamon 19 iskola 150 versenyzőjéből
Gortvay Szonja VIII.
Trzaskó Lili XV. és
Trzaskó Anna XXVII. helyezést ért el
Felkészítő tanáruk: Farkas Beáta

4. évfolyamon 19 iskola 166 versenyzőjéből
Szekrényes Sára VI. és
Varga Bence VII. helyezést ért el
Felkészítő tanáruk: Farkas Beáta


A Fővárosi Költészet Napi Versillusztrációs Rajzpályázaton

Trepák Szabolcs 4. osztályos tanilónk
I. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Garai Anna


A Duna Múzeum Víz Világnapi Meseillusztrációs Rajzpályázatán
 
Mezei Bendegúz 0. osztályos
I. helyezést
Pető Dániel 0.osztály
II. helyezést
Szentpéteri Zsófia 0. osztály
III. helyezést értek el
Felkészítőik: Horváth Edit és Ligler Anita

Végh Zsófia 3. osztályos tanulónk
szintén
I. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Farkas Beáta

A Kerületi Felső Tagozatos Rajzversenyen
 
Molnár Csaba
Szendrey-Sipos Artúr és 
Pókos Lili 6. osztályos
tanulóink
I. helyezést értek el
Felkészítő tanáruk: Garai Anna

Kalászi Lilla 5. osztályos és
Bogdán Johanna 6. osztályos
tanulóink
II. helyezést értek el
Felkészítő tanáruk: Garai Anna

Különdíjat kaptak:
Farkas Fanni és
Horváth Lovonyák Bálint 8. osztály (Garai Anna)
 
 
Dicséretet kaptak:
Csikász Lilla
Gyarmati Míra
Kulhanek Mara és
Kiss Godiva 5. osztály

Rácz-Varga Patrícia
6. osztály

Szeredy Márton és
Kvasz Botond 8. osztály

Felkészítő tanár: Garai Anna


A Kerületi Alsó Tagozatos Rajzversenyen
 
Tonk Abigél 2.A osztályos
Németh Natasa 3. osztályos és
Szekrényes Sára 4. osztályos
tanulóink
I. helyezést értek el
Felkészítő tanáruk: Garai Anna

Végh Zsófia és
Tamási Martin 3. osztályos,
Karuczka Fanni 4. osztályos
tanulóink
II. helyezést értek el
Felkészítő tanáraik: Garai Anna és Farkas Beáta

Szabó Marcell 3. osztályos tanulóink
III. helyezést értek el
Felkészítő tanára: Garai Anna

Különdíjat kaptak:
Dedinszky Tamás 3. osztály (Farkas Beáta)
Trepák Szabolcs 4. osztály (Garai Anna)
 
 
Dicséretet kaptak:
Zsiborás Tamara
Trzaskó Lili és
Trzaskó Anna
3. osztály (Farkas Beáta)

Murányi Eszter és
Czifrák Mátyás
4. osztály (Garai Anna)

A Kerületi Sakkversenyen

Gortvay Szonja 3. osztály - II. helyezett,
Hódos Levente 3. osztály IV. helyezett,
Bakó Levente 2. B osztály X. helyezett lett
Felkészítő tanáruk: Háromszéki Katinka

Diákolimpia eredmények
Úszás versenyszámban:
Maschl Bertalan 5. osztályos vízilabdázó diákunk
az 50 m gyorsúszás ,és
az 50 m-es hátúszás II. korcsoportjában is
I. helyezést ért el

Maschl Richárd 6. osztályos vízilabdázó diákunk
az 100 m gyorsúszás ,és
az 100 m-es hátúszás III. korcsoport "B" kategóriájában is
I. helyezést ért el


Az Újbuda Önkormányzata által meghirdetett "Állatok Világnapja" pályázatán
egy kihalófélben lévő állat megmentésére készített projket készítésével
 
A 3 osztályosaink
csoportos munkával a "Véznaujjak":
Szabó Marcell
Trzaskó Anna
Trzaskó Lili
Zsiborás Tamara
I. helyezést ért el

csoportos munkával a "Teknőskommandó":
Dedinszky Tamás
Fenyvesi Tamás
Hódos Levente
Takács Viola
II. helyezést ért el

csoportos munkával az "Amuri lányok":
Gortveay Szonja
Németh Natasa
Pető Lora
Végh Zsófia
II. helyezést ért el
 
Egyéni pályázóként
Zsiborás Tamara
I. helyezést ért el
Szabó Marcell
II. helyezést ért el

Felkészítő tanáruk: Farkas Beáta
A HEBA Kft. által meghirdetett "Hello UK!" angol nyelvi versenyen
 
A 4. osztályból
Murányi Eszter
I. helyezést ért el

Szekrényes Sára
II. helyezést ért el

Bakos Boróka és Karuczka Fanni csapatban
III. helyezést ért el

Bodnár Ella
V. helyezést ért el

Godó Ádám
VIII. helyezést ért el

Felkészítő tanáruk: Bacsa Eszter



A Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulóján

 
A 7. osztály leány csapata
Bors Emma
Balla Blanka
Siristye Szofi
IV. helyezést ért el

A 7. osztály fiúcsapata
Kiss-Karasszon Ádám
Nyisztor Dávid
Sóki Milán
IV. helyezést ért el

A 8. osztály léány csapata
Farkas Fanni
Gyarmati Fanni
Jármay Boróka
X. helyezést ért el

Felkészítő tanáruk: Sipos Ágnes
A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulóján
 
A 3. osztály  csapata
Szabó Álmos
Trzaskó Lili
Trzaskó Anna
Zsiborás Tamara
II. helyezést ért el

Felkészítő tanáruk: Farkas Beáta
 
Az Újbudai túraversenyen alsós csapat kategóriában
 
A 2./A és a 3. osztály csapata
I. helyezést ért el
Potrogya Dávid 2./A
Tamási Patrik 2./A
Trzaskó Lili 3.o.
Trzaskó Anna 3.o.
Dedinszky Tamás 3.o.
Szabó Álmos 3.o.
Tamási Martin 3.o.
Felkészítő tanár: Bacsa Béla
 
A Zeneakadémia, Liszt Ferenc Emlékmúzeum és Kutatóközpont
Állatok (a zenében) rajzpályázatán
 
Molnár Csaba Olivér 6. osztáyos tanulónk
II. helyezést ért el
Felkészítő tanár: Garai Anna
 

Verseny eredmények 2020/2021.

Bővebben: Verseny eredmények 2020/2021.

Verseny eredmények 2019/2020.

Bővebben: Verseny eredmények 2019/2020.

Verseny eredmények 2018/2019.

Verseny eredmények 2017/2018.

Bővebben: Verseny eredmények 2017/2018.

Iskolánk elérhetőségei

Cím: 1119 Budapest, XI. kerület
Rátz László utca 4.

Telefon: 06 1 204 0847 (8-16 óráig)

Impresszum

Levélküldés

Térkép elérhetőségünkről