Március

Aprilis

 

 

 

Leendő elsős tanító néni

Farkas Beáta

 

 

 

 

 

 

GRATULÁLUNK!

Dedinszky Tamara
3. b osztályos tanulónk a
Pangea Matematika Verseny II. fordulójába jutott és ott
I. helyezést ért el.
Matematika tanára: Trzaskó Adrienn


A HEBE Kft. 2018-2019-es tanévben meghirdetett országos őszi olvasóversenyén

az 5. osztály csapata VI. helyezést ért el.

A verseny témája: A Pál utcai fiúk című regény.
A csapat tagjai:
Donogány Zsófia,
Jármay Boróka,
Májer Huba
.
Felkészítő tanáruk: Biró János.


A kerületi alsó tagozatos énekversenyen

Szabó Emil 
3. A osztályos tanuló I. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Marton Gabriella

A Zrínyi Matematika verseny területi fordulóján

Dedinszky Tamara 
3. B osztályos tanuló X. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Trzaskó Adrienn

Szakáll Olivér 6. osztályos tanuló XII.,
Maschl Rita 
6. osztályos tanuló XIII. helyezést ért el.
Felkészítő tanáruk: Sipos Ágnes

Kiss Sára 2. osztályos tanuló XIV. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Háromszéki Katinka

A kerületi alsó tagozatos rajzversenyen

Kulhanek Mara 
2. osztályos tanuló IV. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Háromszéki Katinka
Móré-Erőss Maja 3. A osztályos tanuló VI. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Marton Gabriella
Varga Villő 3. B osztályos tanuló VII. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Farkas Beáta
Siristya Szofi 4. osztályos tanuló IV. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Trzaskó Adrienn



A Kerületi felső tagozatos rajzversenyen


Bogdán Dorina és
Farkas Fanni 5.
osztályos tanulók

I. helyezést értek el,
Fahmi Sirin és 
Harajka Bálint 5. osztályos tanulók
V. helyezést értek el,
Gyenge-Somfalvi Lili 6. osztályos tanuló
Különdíjat kapott.
Felkészítő tanár: Garai Anna rajztanár

A Bolyai Természettudományos Csapatverseny körzeti fodulóján

XIII. helyezést ért el a 7. osztály csapata:
Csáki Dominika
Kolozsvári Dávid és
Sipos Léna 

Felkészítő tanáruk: Jármay Balázs

A Liszt Ferenc Emlékmúzeum és Kutatóközpont által meghirdetett rajzpályázaton

Fahmi Sirin 5. osztályos tanuló
a 4-5. osztályos kategóriában III. helyezést ért el
Murányi Eszter 1. osztályos
Marton Zita 3. osztályos
Móré-Erőss Maja 3. osztályos és
Bogdán Dorina 5. osztályos tanulók
munkáit a zsűri kiállításra érdemesnek találta.
Felkészítő tanár: Garai Anna rajztanár

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fodulóján

VI. helyezést ért el az 5. osztály csapata:
Bogdán Dorina
Csikász Flóra
Gyarmati Fanni
Kolzsvári Anna
Felkészítő tanáruk: Biró János és Farkas Judit

XII. helyezést  ért el a 3. b osztály csapata:
Fehér Janka
Makkos Adél
Marton Zita és
Varga Villő
Felkészítő tanáruk: Farkas Beáta és Rozsnyai Veronika

XVII. helyezést ért el a 7. osztály csapata:
Csáki Dominika
Sipos Léna
Harangi Ábel és 
Patik Zsombor
Felkészítő tanáruk: Biró János

A Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fodulóján

III. helyezést ért el a 3. b osztály csapata:
Dedinszky Tamara
Makkos Adél és 
Maschl Richárd
Felkészítő tanáruk: Trzaskó Adrienn és Rozsnyai Veronika

V. helyezést ért el a 7. osztály csapata:
Csáki Dominika
Sipos Léna 
Külön dicséret, hogy ők 2 fővel indultak a 4-fős csapatok ellen.
Felkészítő tanáruk: Sipos Ágnes

XII. helyezést
ért el holtversenyben a 3. b osztály másik csapata:
Dinnyés Petra
Fehér Janka
Varga Villő
Walter Márton
Felkészítő tanáruk: Trzaskó Adrienn és Rozsnyai Veronika

XVII. helyezést ért el a 7. osztály csapata:
Harangi Ábel
Kolozsvári Dávid 
Lukács Barnabás és
Patik Zsombor
Felkészítő tanáruk: Sipos Ágnes

XIX. helyezést ért el a 6. osztály csapata:
Maschl Rita
Darwich Karim 
Jutasi Marcell és
Szakáll Olivér
Felkészítő tanáruk: Sipos Ágnes

Gratulálunk 7fő 8. osztályos diákunknak, akik közül
egy fő a szóbeli részt,
hat fő pedig a teljes középfokú angol nyelvvizsgát
sikeresen teljesítette!
Felkészítő tanáruk: Gábor Eszter


Iskolánk elérhetőségei

Cím: 1119 Budapest, XI. kerület
Rátz László utca 4.

Telefon: 06 1 204 0847 (8-16 óráig)

Impresszum

Levélküldés

Térkép elérhetőségünkről