Verseny eredmények 2017/2018.

A kerületi matematika versenyen

Maschl Rita 5. osztályos tanuló
I. helyezést ért el.

Felkészítőtanára: Sipos Ágnes

Csikász Flóra 4. osztályos tanuló
az alsó tagozatosok versenyében

VI. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Farkas Judit

 

A kerületi történelem tanulmányi versenyen

Vida Balázs 6. osztályos tanuló
VI. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Biró János

 

A Kerületi Rajz – Vizuális Kultúra Verseny eredményei:
 5-6. oszt. kategóriában:

II. helyezést ért el: Gyenge-Somfalvi Lili 5. osztály

III. helyezést ért el: Kulhanek Jana 5. osztály

IV. helyezést ért el: Marton Mira 5. osztály

7-8. oszt. kategóriában:

VIII. helyezést ért el: Jónás Gergely 8. osztály

Felkészítő tanár: Garai Anna rajztanár

 

A Fővárosi Versillusztrációs Rajzpályázaton, a beérkezett 655 alkotásból,
a szakmai zsűri kiállításra érdemesnek találta az alábbi tanulóink rajzát:

Bogdán Dorina 4. osztály

Marton Mira 5. osztály

Maschl Rita 5. osztály

Nguyen Hoang Yen My 5. osztály

Horváth Zsombor 6. osztály

Felkészítő tanár: Garai Anna rajztanár

Kerületi Föld Napja Rajzpályázat eredményei:
5-6. oszt. kategóriában:

III. helyezést ért el: Kulhanek Jana 5. osztály

7-8. oszt. kategóriában:

Különdíjat kapott: Fehér Anna 7. osztály

Felkészítő tanár: Garai Anna rajztanár

 

A Zrínyi Ilona Matematika verseny körzeti forduló egyéni küzdelmében

II. helyezett: Maschl Rita 5. osztály
Felkészítő tanára: Sipos Ágnes

XII. helyezett: Sóki Milán 3. osztály
Felkészítő tanára: Trzaskó Adrienn

A Bolyai Anyanyelvi csapatverseny körzeti fodulóján

VII. helyezést ért el az 5. osztály csapata:

Bánki Hanna
Maciuszewicz Chiara
Maschl Rita
Nguyen Hoang Yen My

Felkészítő tanáruk Serman Katalin

XIV. helyezést ért el a 3. osztályosok csapata:

Nyisztor Dávid
Sóki Milán
Szabó Gergely
Szakáll Botond

Felkészítő tanáruk Trzaskó Adrienn

XVII. helyezést ért el a 4. osztályosok csapata:

Bánsági Manna
Bogdán Dorina
Csikász Flóra
Kolozsvári Anna

Felkészítő tanáruk: Farkas Judit

XVIII. helyezést ért el a 6. osztályosok csapata:

Csáki Dominika
Bodor Hédi
Harangi Ábel
Sipos Léna

Felkészítő tanáruk: Biró János

A Bolyai Matematika csapatverseny körzeti fordulóján

XVI. helyezést ért el az 5. osztályosok csapata:

Maschl Rita
Szakáll Olivér
Maciuszewicz Chiara
Jutasi Marcell

Felkészítő tanáruk: Sipos Ágnes

 

Iskolánk elérhetőségei

Cím: 1119 Budapest, XI. kerület
Rátz László utca 4.

Telefon: 06 1 204 0847 (8-16 óráig)

Impresszum

Levélküldés

Térkép elérhetőségünkről