Verseny eredmények 2015/2016.

 A Föld Napja kerületi rajzpályázaton
Soroncz-Szabó Lőrinc 5. osztályos tanuló II. helyezést ért el,
Jármay Anna 5. osztályos,
Zsiborás Luca és
Lukács Botond 8. osztályos tanulóink pedig
különdíjban részesültek.
Felkészítő tanáruk: Garai Anna

A 2016. évi Költészet Napi versillusztrációs rajzpályázaton
az 5. osztályból:
Soroncz-Szabó Lőrinc IV. helyezést ért el,
Farkas Szonja és Fehér Anna munkáit pedig kiválasztották a kiállításra.
Felkészítő tanáruk: Garai Anna

A kerületi felső tagozatos Rajzversenyen
Soroncz-Szabó Lőrinc 5. osztályos tanuló különdíjat kapott,
Jármay Anna 5. osztályos tanuló VIII. helyezést,
Király Soma 6. osztályos tanuló XV. helyezést,
Grim Adél 7. osztályos tanuló XIV. helyezést,
Velencei Katalin és Lukács Botond 8. osztályos tanulók VIII., illetve XIII. helyezést ért el.
Felkészítő tanáruk: Garai Anna

Bodor Árpád
Jármay Anna
Kalanovics Marcell és
Soroncz-Szabó Lőrinc 5. osztályos diákjaink a
kerületi Természetismeret Csapatversenyen az 5-6. osztályosok között
VI. helyezést értek el.
Felkészítő tanáruk: Jármay Balázs

Jármay Anna
Németh Aletta
Farkas Benedek és
Timár Zsombor 5. osztályos diákjaink a kerületi
"Olvass velünk!" versenyben bejutottak a döntőbe, ahol
IV. helyezést értek el.
Felkészítő tanáruk: Serman Katalin

Masch Rita
3. osztályos tanulónk a
Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei/budapesti fordulójában
II. helyezést ért el
így bejutott a kecskeméti döntőbe.
Felkészítő tanára: Bodorné Háromszéki Katinka

Szugyiczki Csenge
6. osztályos tanulónk a
Népdaléneklési Verseny budapesti döntőjében
II. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Kerényi Judit

Szugyiczki Csenge
6. osztályos tanulónk a
körzeti Kazinczy Szépkiejtési Versenyen
III. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Serman Katalin

Habi Zsófia
Maciuszewicz Chiara
Maciuszewicz Sophia és
Maschl Rita 3. osztályos tanulóink
a Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulóján
IV. helyezést értek el
Felkészítő tanáruk: Bodorné Háromszéki Katinka

Bodor Hédi
Csáki Dominika és
Lukács Barnabás 4. osztályos tanulóink
a Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulóján
V. helyezést értek el
Felkészítő tanáruk: Rozsnyai Veronika

Szugyiczki Csenge
6. osztályos tanulónk a
Kerületi Népdaléneklési Versenyen
I. helyezést ért el
ezzel bejutott a budapesti döntőbe.
Felkészítő tanára: Kerényi Judit

A 8. osztályosok csapata:
Pintér Hajna
Zsiborás Luca
Fehér Botond
Kósa Zoltán
felkészítő tanárukTari Eszter
a Bolyai Matematika verseny országos döntőjébenelért
VIII. helyezést értek el!

Bérczessy Boris 4. osztályos és
Marton Míra 3. osztályos diákjaink,
 a körzeti alsó tagozatos rajzversenyen
III. helyezést értek el.
Felkészítő tanáruk: Marton Gabriella


A 8. osztályosok csapata
Kósa Bernadett
Pintér Hajna
Velencei Katalin
Zsiborás Luca
a Bolyai Magyar nyelvi verseny körzeti fordulójában
II. helyezést értek el.
Felkészítő tanáruk: Serman Katalin


A 6. osztályosok csapata
Bánsági Mira
Flachner Zoé
Kovács Karolina
Szugyiczki Csenge
a Bolyai Magyar nyelvi verseny népes körzeti fordulójában
XIII. helyezést értek el.
Felkészítő tanáruk: Serman Katalin


A 4. osztályosok csapata:
Bodor Hédi
Csáki Dominika
Sipos Léna és
Borza Boldizsár a
Bolyai Magyar nyelvi verseny körzeti fordulójában
a 110 induló csapatból
XVI. helyezettek lettek.
Felkészítő tanáruk: Rozsnyai Veronika

Az 5. osztályosok csapata:
Jármay Anna
Németh Aletta és
Darwich Nasim
a Bolyai Magyar nyelvi verseny körzeti fordulójában
XXV. helyezést értek el.
Felkészítő tanáruk: Serman Katalin

A 8. osztályosok csapata:
Pintér Hajna
Zsiborás Luca
Fehér Botond
Kósa Zoltán
a Bolyai Matematika verseny körzeti fordulójában
I. helyezésért,
értek el, amivel így képvésilhetik iskolánkat az országos döntőben.
Felkészítő tanáruk: Tari Eszter

A 3. osztályosok csapata:
Maschl Rita
Muraoka Enzo
Jutasi Marcell
Szakáll Olivér
a Bolyai Matematika verseny körzeti fordulójában
VII. helyezésért
értek el. Felkészítő tanáruk: Háromszéki Katinka.

 Az 5. osztályosok csapata:
Jármay Anna
Juharos Dorka
Mesterházy Kata
Szugyiczky Flóra
a Bolyai Matematika verseny körzeti fordulójában
VIII. helyezésért
értek el. Felkészítő tanáruk: Tari Eszter

 

 

 

Iskolánk elérhetőségei

Cím: 1119 Budapest, XI. kerület
Rátz László utca 4.

Telefon: 06 1 204 0847 (8-16 óráig)

Impresszum

Levélküldés

Térkép elérhetőségünkről